Filtre (0)
Kategoride Çok Satılan Ürünler

Termos Modelleri

Toplam 277 ürün görüntüleniyor.
Kargo Bedava

Kurumsal Logo Baskılı Kişiye Özel French Press'li Çelik Termos Kurumsal Logo Baskılı Kişiye Özel French Press'li Çelik Termos Kurumsal Logo Baskılı Kişiye Özel French Press'li Çelik Termos

Kurumsal Logo Baskılı Kişiye Özel French Press'li Çelik Termos
Toptan Satış
Stoktan Teslim
Kampanyalı Ürün
559,90 TL
469,90 TL
Kargo Bedava

French Press Çelik Termos French Press Çelik Termos French Press Çelik Termos

559,90 TL
469,90 TL

Termos Modelleri

Hayatımızın çoğunu dışarıda geçiririz. Genellikle çocuklar okulda, büyükler iş yerlerinde geçirir. Bu zamanlarda insanlar sürekli yerlerinden kalkmamak için yanlarında termos taşırlar. Bu iki alanda kısıtlamamak gerek spor yapan insanlarda çoğunlukla termos kullanırlar. Yani termos hayatımızın her aşamasında bizimle olan bir üründür. Ancak kalitelisini bulmak gerekir. Sıcak ürünü sıcak, soğuk ürünü soğuk tutması gerekmektedir. Birçok kişinin tercihi hediyesec.com üzerinden birçok farklı amaçla termos alınmaktadır. hediyesec.com sitesinin bir diğer avantajı da termosların üzerine kişiye özel yazılar, fotoğraflar ya da iş bazlı ifadeler eklenebilmektedir. Bu sayede ürününüzün karışma imkanı olmaz ve kişi için bir anlamı olur.

Hangi Özelliklere Sahiptir?

Termos alanların genelde dikkat ettiği durum boyutu olmaktadır. Sitede 500 ml ve 750 ml boyutlarında ürünler mevcuttur. Sporcular için soğuk içecekleri muhafaza edecek yapıda termoslar bulunurken paslanmaz çelikten sıcak içecekleri muhafaza edecek birçok farklı modelde yer almaktadır. İstediğiniz renkte termos bulunmakta ve ofis ortamında kullanım içinde kuplu modelleri de yer almaktadır. Fiyatları da piyasadaki ürünlere göre oldukça uygundur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.