Filtre (0)

Kupa Bardaklar

Toplam 316 ürün görüntüleniyor.

Kişiye Özel Paslanmaz Çelik Termos Kapaklı Kupa Kişiye Özel Paslanmaz Çelik Termos Kapaklı Kupa Kişiye Özel Paslanmaz Çelik Termos Kapaklı Kupa

314,90 TL

Kupa Bardaklar

Çoğu zaman gün içerisindeki enerjinin sabit kalabilmesi için birçok içecek tüketilir. Kahve, su, enerji içecekleri gibi seçenekleri çoğaltmak mümkündür. Fakat bu içecekleri tüketirken göze daha hoş görünmesi için ya da daha cazip bir kazanım sağlanması için kişisel kupa tasarlanması artık gelişen teknoloji ile mümkün hale gelebilmiştir.

Kupa Bardaklar

Herkesin evinde, iş yerinde, dolabında ve benzeri kişisel alanlarının oluştuğu yerlerde mutlaka kullandığı bir kupası vardır. Her ne kadar fark edilmese de kupalar, insanların tarzlarını ve bilinçlerinde yatan gerçekleri yansıtır. Gerek renk seçimi olsun gerek modeli olsun, kupalar kişilerin yansımadır. Hal böyle olunca da kişisel kupalar daha fazla dikkat çekmeye başlamıştır. Sahip olduğu mesleği vurgulayan bir kupa, kişinin aslında o mesleği elde edene kadar geçtiği tüm mücadeleleri yudum halinde içebildiğini simgeleyen özel bir tasarımdır. Fotoğraf baskılı kupalar ise her anının bir yudum su kadar hasret ve özlemle anıldığını temsil eden romantik bir tercihtir. Kişinin istediği şekilde ve istediği fotoğraf ile düzenlenebilen bu kupalar, kişiyi özel ve anılarla dolu bir insan gibi hissettirir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.