Filtre (0)

Kişiye Özel Bardaklar

Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Kişiye Özel Paslanmaz Çelik Termos Kapaklı Kupa Kişiye Özel Paslanmaz Çelik Termos Kapaklı Kupa Kişiye Özel Paslanmaz Çelik Termos Kapaklı Kupa

314,90 TL

Kişiye Özel Bardaklar

Çocuğunuza nasıl bir hediye almayı tercih edersiniz? Ona hediye alırken uzun uzadıya düşündüğünüz olur mu hiç. Ne alsam da ömür boyu saklasa, onun için paha biçilemez olsa dediniz mi? Eğer bu düşüncelere kapıldıysanız ve hala hediye arıyorsanız ona ismi yazan emzikli bir matara alın. Çocukluğunda o matarayı zevkle ve büyük heyecanlarla kullansın. Büyüyünce ise saklasın. Çocukluğundan, geleceğine bir hatıra taşısın, geçmişini hatırlasın.

Eşinizi Mutlu Etmeyi Unutmayın

Çocuğunuza hediye düşünürken, eşiniz de aklınızın bir köşesinden geçmiş olabilir. Onu da çocuğunuz gibi, bir hediye alarak mutlu edin. Hatta çocuğa alınan hediyenin aynısını alın ki, bir anlamı farklı bir değeri olsun. Yalnız üzerinde emzik olmasın. Eşiniz için, isme özel matara fazlasıyla ideal.

Mesleğe Uygun Mataralar

Yakın çevreniz, arkadaşınız, aileniz farklı farklı mesleklere sahiptirler. Hemşire olan bir kız kardeşe sahipsinizdir mesela. Ya da avukat bir arkadaşınız vardır. Onlar için de resimli, mesleğini yansıtan ve isim yazılı matara alınabilir. Hemşire kız kardeşiniz nöbet saatlerinde sizden gelen hediye ile çayını yudumlayabilir. O çayın tadının bambaşka olduğunu sizinle paylaşabilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.