Filtre (0)
Kategoride Çok Satılan Ürünler

Arkadaşa Doğum Günü Hediyeleri

Toplam 476 ürün görüntüleniyor.

French Press Çelik Termos French Press Çelik Termos French Press Çelik Termos

889,90 TL
554,90 TL

Kişiye Özel İmza Tasarımlı French Pressli Çelik Termos Gümüş Kişiye Özel İmza Tasarımlı French Pressli Çelik Termos Gümüş Kişiye Özel İmza Tasarımlı French Pressli Çelik Termos Gümüş

Kişiye Özel İmza Tasarımlı French Pressli Çelik Termos Gümüş
Toptan Satış
Stoktan Teslim
Kampanyalı Ürün
889,90 TL
554,90 TL

Arkadaşa Doğum Günü Hediyeleri

Birçok kişi özel günlerde yakınlarına hediye seçerken epey bir zorlanır, kararsız kalır. En güzel, en anlamlı hediyeyi almak ister. Bu sorunu önlemek için çeşitli sitelere başvurur. Peki, arkadaşa doğum gününde ne hediyesi alınır?

Termos

Arkadaşınıza alacağınız hediyelerden biri de termos olabilir. İşe, okula, parka daha birçok yere giderken yanında rahatlıkla taşıyabilir. İsterseniz mesleğine göre isterseniz isme göre ve eğer isterseniz de hoşuna gidebileceği şekilde termos alabilirsiniz.

Defter

​​​​​​Eğer arkadaşınız yazmayı seven bir kişiyle sahipse kesinlikle şık ve kullanabileceği bir defter alabilirsiniz. Deftere her yazı yazdığında sizi hatırlayacak ve unutulmaz bir hediye olacaktır. Bu hediye yazı yazmayı seven arkadaşınız için kesinlikle anlamlı bir hediye olacaktır.

Kupa

A​​​arkadaşınız için bir başka hediye seçeneği de kupa olabilir. Kitap okurken, bir şeyler seyrederken ya da ders çalışırken kahvesini veya çayını sizin hediye ettiğiniz kupada içmesi hediyeyi vazgeçilmez ve anlamlı kılacaktır. Sizde arkadaşınıza doğum günü hediyesi olarak şık bir kupa hediye edebilirsiniz. Arkadaşınız hediyeyi görünce mutlu olacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.