Filtre (0)

Bayram Hediyeleri

Toplam 15 ürün görüntüleniyor.

Kişiye Özel Paslanmaz Çelik Termos Kapaklı Kupa Kişiye Özel Paslanmaz Çelik Termos Kapaklı Kupa Kişiye Özel Paslanmaz Çelik Termos Kapaklı Kupa

334,90 TL
Kargo Bedava
Stokta Yok

Bayrama Özel Premium Ziyafet Bahçesi Hediye Kutusu

Bayram Hediyeleri

Sevdiğimiz kişilerin özel günlerinde yada onları mutlu etmek için aldığımız maddi yada manevi değeri olan ufak şeylerdir.

Hediye kimlere alınır ?

Hediye diye adlandırdığımız şeyler özel hissettiğimiz yada mutlu olmasını istediğimiz kişilere ufak yada büyük hediyeler alınabilir.

Hediye kategorileri nelerdir ?

Hediyeler şunlara göre kategorilere göre ayarlanır; Doğum Günü, Yıl dönümü Hediyeleri, Özel Günler, Popüler Hediyeler, Mesleki Hediyeler, Sevgiliye Hediye, Arkadaşa Hediye, Çocuklara Hediye, Kardeşe Hediye, Kurumsal Hediyeler, Yeni Ev Hediyesi, Yeni İş Hediyeleri, Hatıralık Hediyeler, Anneler Günü, Babalar Günü

Alınan hediye neye göre seçilir ?

Alınan hediye kişinin zevkine, ihtiyacına, yaşına, cinsiyetine, ilgi duyduğu şeylere, hobilere göre alınmalıdır. Aksi takdirde alınan hediyenin bir kullanımı yada işlevliği kalmamaktadır.

Standart hediyeler dışından hediye çeşitleri var mıdır ?

Hediyeler klasik bilinen hediyeler dışında kişinin kendini özel hissetmesi için kişiye özel onun adını, resmini yada önem verdiği bir şeyle tasarlanıp kişiye özel hediye olarak da yapılabilmektedir. Kurumsal bir hediye seçmek isteyenler için de kurumsallığı öne çıkaran hediye çeşitlerini de tasarlanıp yapılmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.