Filtre (0)
Kategoride Çok Satılan Ürünler

Hamile Tişörtler

Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Hamile Tişörtler

Hamilelik döneminde giyilen kıyafetlerin sahip olması gereken birçok özellik vardır. Rahat, vücudu sıkmayan türden olmalıdırlar. Hamile tişörtlerinde de rahat ve farklı desenlerde çeşitler mevcuttur. Bunlar üzerinde çeşiitli mesajların bulunduğu, desenli ya da düz türde tişörtler olabilmektedirler.

Kumaş Türü

Hamile tişörtlerinde rahatlık her zaman ön planda olmalıdır. Birçok kombnde kullanılabilecek tasarımlar yapılmaktadır. Her tür etek, pantolon gibi kıyafet ile birlikte giyebilirsiniz. Tişörtlerin kumaşında esnek ve pamuklu kumaş türleri kullanılmaktadır. Böylece hamileler için kolay bir şekilde giyip çıkarabilme imkanı oluşmaktadır. Ayrıca hamilelik sonrası dönemlerde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Emzirme dönemlerinde de kolay kullanım sağlamaktadırlar.

Uzun ve Kısa Modeller

Tişörtlerde terche göre değişen uzun ve kısa tişört türleri mevcuttur. Uzun tişörtler ile her beden ve boydaki kadının rahatlığı ön planda tutulmuştur. Pantolon ve etek kombinlerinde ise kısa tişörtler çok fazla tercih edilmektedir. Birçok desende hamile tişörtü ile sevimli kombinler oluşturabilirsiniz. Klasik giyinmeyi tercih edenler için ise siyah ve beyaz zıtlığının kullanıldığı tişörtler sıkça tercih edilmektedir. Tüm çeşitler için kategoride bulunan ürünleri inceleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.