Filtre (0)

Kişiye Özel Cüzdanlar

Toplam 35 ürün görüntüleniyor.

İsme Özel Deri Kartvizitlik İsme Özel Deri Kartvizitlik İsme Özel Deri Kartvizitlik

İsme Özel Deri Kartvizitlik
Stoktan Teslim
Aynı Gün Kargo
189,90 TL

Kişiye Özel Deri Cüzdanlar

Kesinlikle kim olursa olsun parasını, önemli gördüğü ufak eşyaları, kredi kartlarını taşımak için bir cüzdana ihtiyacı vardır. Kaliteli bir cüzdan kesinlikle deriden yapılmalıdır. Bir kişiye hediye olarak cüzdan almak çok iyi bir hediye seçimi olabilir. Çok çabuk eskimez, yırtılmaz hediye olan cüzdanlar manevi değer taşıdıkları için insanlar atmak isteme yada başka birine verme eğiliminde değildirler. Kişiye özel isim baskılı bir cüzdan olması özellikle de o cüzdanın sevdiğimiz bir kişi tarafından hediye alınması bir eşya ile bağ kurmamıza sebep olmaktadır. En iyi deri cüzdan modellerini hediyesec.com'da bulmanız mümkündür.

Hediyesec.com'dan alınan cüzdanların hepsi el işi yapılmıştır. Fabrikasyon üretim yoktur. Pasaport bölümü olan cüzdan bulunmaktadır. Cüzdan modelleri kişinin ismine özel hazırlanır. Cüzdanlar kaliteli malzemeden yapıldıklarından dolayı çok şık durmaktadırlar.

Alabileceğiniz renk çeşitleri: krem, taba, yeşil ve fuşyadır. Cüzdanın üzerine yazılacak isim için harf fontunu belirtmeniz mümkündür. Font çeşitlerine internetten rahatça bakabilir karar verebilirsiniz. Ürüne eklemek istediğiniz özellikleri açıklama kısmına yazarsanız destek ekibi geri dönüş sağlayacaktır. Kişiye özel cüzdanlar olduğu için istediğiniz gibi düzenlemeler yaptırmanız mümkün.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.