Filtre (0)

Mesleki Hediyeler

Toplam 263 ürün görüntüleniyor.

İsme Özel Deri Kartvizitlik İsme Özel Deri Kartvizitlik İsme Özel Deri Kartvizitlik

İsme Özel Deri Kartvizitlik
Stoktan Teslim
Aynı Gün Kargo
189,90 TL

Mesleki Hediyeler

Eğer aileden birine, arkadaşınıza, tanıdığınıza ya da çevrenizden birine hediye alacaksınız mesleki hediyelere göz atabilirsiniz. ilgilendiği meslek ile ilgili hediye almak karşınızdaki kişiye mutlu edecek ve anlamlı bir hediye olacaktır. Hem unutulmayacak bir hediye olacak hem de severek kullanacaktır. Özel günler dahil her zaman mesleki bir hediye alabilirsiniz. Mesleki cüzdanlar, mesleki termoslar, mesleki defterler ve daha mesleki birçok hediye bulmak mümkün.

Mesleki Cüzdan

Kadın ya da erkek bir kişiye hediye alacaksınız mesleki cüzdan hediye alabilirsiniz. hem ona özel olmuş olacak hem de anlamlı bir hediye olacaktır.

Mesleki Termos

Mesleki hediyelerden bir diğeri de termostur. hediye alacağınız kişinin mesleğini termosa yaptırabilir, anlamlı bir hediye olabilir. Böylece karşınızdaki kişi de mutlu olacak ve severek kullanacaktır.

Telefon Kılıfı

Son zamanlarda çok yaygın olan mesleki telefon kılıflarını hediye alabilirsiniz. Karşınızdaki kişi severek kullanacaktır. Normal bir günde, doğum gününde veya başka özel bir günde mesleki telefon kılıfını rahatlıkla hediye edebilirsiniz. Hem fiyatı çok pahalı değil hem de karşınızdaki kişiye özel olacaktır. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.