Filtre (0)
Kategoride Çok Satılan Ürünler

Termos Bardak Modelleri

Toplam 21 ürün görüntüleniyor.

Kişiye Özel Paslanmaz Çelik Termos Kapaklı Kupa Kişiye Özel Paslanmaz Çelik Termos Kapaklı Kupa Kişiye Özel Paslanmaz Çelik Termos Kapaklı Kupa

314,90 TL
Stokta Yok

İsme Özel Mini Drip Kettle 330 ml İsme Özel Mini Drip Kettle 330 ml İsme Özel Mini Drip Kettle 330 ml

Termos Bardak Modellerı

Termos bardak içine konulan sıcak ya da soğuk içeceğin soğuması ya da ısınmasını engelleyen ve en uzun süreye çekmemizi sağlayan çelikten yapılmış bir gereçtir.

Termos Bardağın Avantajları Nelerdir?

Termos denilen eşyaların avantajı içine konulan sıvının uzun süre kullanılmasını sağlamasıdır. Uzak bir mesafe giderken yanımızda bulunması yol ya da seyahat esnasında bizi zor durumda kalmaktan kurtarır.

Termos Bardakların Fiyatları Nelerdir?

Bardaklar boyutlarına ve özelliklerine göre fiyat değişikliği göstermektedirler. Ama yine de standartlarına fiyat aralıkları vardır.

Termos Bardak Modelleri Nelerdir?

Termos bardaklar rengine, şekline, boyutuna göre değişiklik gösterir; İsme Özel Logolu Çelik Termos Bardak, Kişiye Özel Paslanmaz Çelik Termos Kapaklı Kupa, İsme Özel Çerçeveli Termos Bardak, İsme Özel Termos Kupa Bardak

Termos Bardak Neyden Üretilir?

Termos bardakların üretiminde ham madde olarak sağlıklı ve kokusuz çelik madde kullanılmaktadır.

Termos Bardaklar Isıyı Ne Kadar Tutar?

Termos bardaklar üretimine ve sağlamlığına göre sıcağı 3, soğuğu ise 10 saate kadar tuttuğu bilinmektedir. Fakat ham maddesi ve üretimine göre bardak çeşitlerine göre değişiklik gösterebilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.