Filtre (0)

Hediye Sepetleri

Toplam 68 ürün görüntüleniyor.

Hediye Sepetleri

Hediye sepeti içinde çiçek, çikolata oyuncak gibi küçük hediyelerin bulunduğu bir sepettir.

Hediye Sepetleri İçerisinde Hangi Hediyelik Ürünler Bulunur?

En güzel hediye alternatiflerini bulup bir araya getiren hediye sepetleri içerisinde; Takı modelleri, Aksesuar çeşitleri, Kalem setleri, Tasarım defterler, Kişiye özel kupa bardaklar, Peluş oyuncaklar, Fotoğraf albümleri, Anı çerçeveleri, Aydınlatma ve gece lambaları, Ofis masası ürünleri, Baskılı yastıklar

Romantik Hediye Sepeti Nasıl Hazırlanır?

Romantik bir hediye sepeti hazırlanırken, sepetin içerisinde sevgilinize sizi anımsatacak hediyeleri yerleştirmelidir. Siz onun yanında olmasanız bile varlığınızı hissettirebilecek takılar veya sarılıp sizi düşünebileceği pelüş yastıklar ile oyuncaklar oldukça en çok tercih edilen seçenekler arasındadır. Hediye sepeti hazırlarken de unutulmaması gereken bir diğer detay ise özel dokunuşlar hediyeyi özel kılmaktır.

Hediye Sepeti Kimlere Alınır?

Hediye sepeti genellikle çok özel kişilere alınan anlamlı hediyelerdir. Ama bazı kişiler bu hediyeleri romantik olmaktan çıkarıp arkadaş, aile gibi bireylere özel de hazırlatabilir ve hediye edebilirler.

Hediye Sepeti Fiyatları Nelerdir?

Hediye sepeti fiyatları ürünün içindeki kullanılan malzemesine göre değişiklik gösterdiği gibi boyutuna göre de fiyat aralığı değişmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.