Filtre (0)

Erkeğe Doğum Günü Hediyeleri

Toplam 482 ürün görüntüleniyor.
Kargo Bedava

Kurumsal Logo Baskılı Kişiye Özel French Press'li Çelik Termos Kurumsal Logo Baskılı Kişiye Özel French Press'li Çelik Termos Kurumsal Logo Baskılı Kişiye Özel French Press'li Çelik Termos

Kurumsal Logo Baskılı Kişiye Özel French Press'li Çelik Termos
Toptan Satış
Stoktan Teslim
Kampanyalı Ürün
559,90 TL
469,90 TL

Erkeğe Doğum Günü Hediyeleri

Bir erkeğe hediye almak için çeşitli imkanlar vardır. Erkeğin mesleğine, ilgi alanlarına veya kişilik özelliklerine göre birçok hediye mevcuttur. Hediye alınacak kişi sıcak veya soğuk içecek tutkunu bir birey ise isminin yazılı olduğu bir termos, sevdiği renkte bir kupa, sağlam çelik bir matara veya french press alabilirsiniz. Bunun dışında çakmak koleksiyonu olan ya da yanında taşıma ihtiyacı olan erkeğe yine onun adının yazılı olduğu kaliteli bir çakmak hediye edebilirsiniz. Erkekler iyi ve güzel olan cüzdanları kullanmayı severler. Üzerinde isminin ya da sevdiği bir sözün yazılı olduğu cüzdan da onu mutlu edecektir.

Özel İlgi Alanlarına Göre Hediye İmkanı

Erkekler özel aksesuarları, duvar saatlerini, defterleri ve kaplamaları, kokuları ve müzik kutularını severler. Özellikle tarihi seven bir erkeğe ona özel hissettirecek kokuları alabilirsiniz. Geçmişte önemli şahsiyetlerin kullandığı kokuları ona alabilirsiniz. Masasında bulundurabileceği özel divit kalem ya da ona özel hazırlanmış bir defter alma imkanınız da var. Erkekler için deri çantalar da alabilirsiniz ki bu çoğunun ilgi alanına girer.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.