Filtre (0)

Anlamlı Hediyeler

Toplam 70 ürün görüntüleniyor.

Anlamlı Hediyeler

Değer verdiğimiz, bizler için kıymetli olan sevdiklerimizi mutlu etmeyi tercih ederiz. Yüzlerinde ufacık bir gülümseme belirdiğinde dünyalar bizim olur. Bizler için vazgeçilmez varlıklardır onlar. Kıymetli yakınlarımızı her daim mutlu etmeli, sevildiklerini hissettirmeliyiz.

Sevgini Göster

Sevgiyi göstermenin birçok yöntemi, metodu vardır. Sanırım en bilineni güzel bir hediye almaktır karşındakine. Anlamlı hediye, ona layık olabilecek en kıymetli hazinedir öncelikle. Bir öğretmene güzel, şık bir kişiye özel kalem alabilirsin mesela. Sürekli kalem tutmakla meşgul olan o el, kalemi her ele alışında seni hatırlayacaktır.

Sevdiğin Kişi Pusulan Olsun

Doğa aşığı, kamp yapmayı seven, ağaçtan, ormandan vazgeçemeyen bir tanıdığın varsa pusula alabilirsin ona. Sevilen kişinin adının yazdığı bir pusula ne çok işine yarayacaktır onun. Ya da bir matara, isme özel bir matara alabilirsin ona. Doğaya kaçtığında senden bir parça da götürecektir böylelikle. Seni götürecektir yanında.

Müzik Tutkunlarına

Müzikle var olan, hayatını müziğe adamış bir arkadaşına pikap alıp onu mutlu edebilirsin. Pikapta çalan müzik eşliğinde sohbetlerini gerçekleştirebilirsin. Ruhunuz dinlenirken aradaki samimiyet de güçlenir bu sayede.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.