Filtre (0)
Kategoride Çok Satılan Ürünler

İsimli Kolye Modelleri

Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

İsimli Kolye Modelleri

Takılar arasında en çok kullanılan ürünlerden biri kolyelerdir. Kolyelerin birçok desen ve renkte türü bulunmaktadır. Hediye alırken de kolyeler iyi bir seçenek olmaktadır. Son zamanlarda özellikle kişiye özel tasarımda kolye modelleri daha fazla tercih edilmektedir. Kişiye özel kolyeler farklı renk ve şekilde olabilmektedirler. Bu nedenle geniş bir seçenek imkanı sunmaktadırlar.

En Sık Tercih Edilen Kolye Modelleri

Doğum günü ve diğer özel günler için kolye seçimlerinde isimli kolyeler en fazla tercih edilen türlerdir. Özellikle kalp deseni üzerinde yazılmış isimler kadınlar tarafından çok beğeni almaktadır. Renk seçenekleri de kişinin isteğine göre değişebilmektedir. Altın ya da gümüş renkleri en fazla tercih edilenlerdir. İsimler genellikle el yazısı olarak yazılmaktadır. Oldukça zarif bir görünümü vardır.

Desenli Kolyeler

İsimli kolyeler farklı desenlerin üzerine yazılmış isimler ile de oluşturulabilmektedir. Bunlar kalp deseninin yanı sıra melek ve yıldız da olabilmektedirler. Kolyelerin yapım malzemeleri de önemlidir. Uzun ömürlü olması açısından buna da dikkat edilmelidir. Boyasının solmaması ya da soyulmaması gerekmektedir. Hediyeseç.com tüm ürünlerini kaliteli malzemelerden üretmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.