Filtre (0)
Kategoride Çok Satılan Ürünler

Fotoğraf Albümleri

Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Fotograf Albümleri

Fotoğraf albümü içinde sadece fotoğrafların bulunduğu kolay düzenlenebilen albümdür. Fotoğraf albümüne ihtiyaç duyulmasının nedeni kullanıcının aynı tarzdaki fotoğrafları ana bir dosya altında toplayıp bunlara kolayca ulaşmak istemesidir. Günümüzde hediye kategorilerinin içinden en çok tercih edilenlerden biri olmaktadır.

Fotoğraf Albümleri Hediye Kategorisi

Fotoğraf albümleri kategorisinde oldukça fazla çeşitlilik mevcuttur. Hediye olarak düzenlenecek olan fotoğraf albümü kişilere özel olmaktadır. Aile bireylerinden sevgiliye arkadaşlardan en özel günlere kadar albüm yapılacak fotoğraflar özenle seçilmelidir. Kişilerin en özel ve mutlu anlarını yansıtan fotoğraf kareleri albümlerle korunmakta ve en güzel köşelerde saklanabilmektedir.

Fotoğraf Albümleri Seçenekleri

Albüm seçenekleri kişiye özel isimlerle olabileceği gibi hediye edilecek kişinin tarzına göre sade olarak da tercih edilebilmektedir. En özel anların minik bir kitap albüm haline dönüştürülmesinden yine kişiye göre daha gösterişli büyük albümler de seçilebilmektedir. Takvim yaprakları ile nostaljik görüntüler elde edilebileceği gibi duvarlara asılabilecek şekilde de tasarlananlar mevcuttur. Ayrıca içine not yazılabilecek farklı tasarımlar ile kişiye en güzel sözcükler de fotoğraflar ile birlikte hediye edilebilmektedir. Farklı seçenekler farklı sunumlar ile hediyeyi zenginleştirmek mümkün olmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.