Filtre (0)

Resimli Hediyeler

Toplam 20 ürün görüntüleniyor.

Resimli Hediyeler

Sevdiklerinizle yaşadığınız en mutlu en özel anlarınızı ölümsüzleştirerek onları fotoğrafa dönüştürmenin bir üst boyutu da bu fotoğrafları resimli hediye haline getirerek sevdiklerinize hediye etmektir. Bu hareket hem romantik hem de son derece sevimli bir hareket olarak karşılanacaktır.

Resimli Hediye Önerileri

Sevdiklerine resimli hediyeler almak isteyen kişilerin karşısına çok fazla çeşit çıkacaktır. Bunların başında kupa, vazo, yastık, tişört gibi ürünler gelmektedir. Sevdiğinizin bir fotoğrafını ya da beraber olduğunuz bir fotoğrafı bu ürünler üzerine bastırılmış bir hediye tercih edebilirsiniz. Sürekli olarak kullanacağı bu hediyeler sayesinde her kullandığında sizi hatırlayacaktır.

Yaratıcı Resimli Hediyeler

Kupa, vazo, yastık, tişört gibi ürünler size çok standart geliyor ise daha yaratıcı ürünler hediye edebilirsiniz. Mesela son derece hoş hediyeler arasında yer alan kar küreleri üzerine resim bastırabilirsiniz. Kişiye özel cüzdan setleri, çakmak setleri ya da kalem setleri gibi ürünler üzerine de resim bastırmak mümkündür. Ya da LED ışıkları ile süslenmiş bir masa lambası gibi yaratıcı özellikler barındıran bir ürün üzerine baskı ile muhteşem hediyeler sitemiz üzerinden sipariş vererek sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.