Sevgiliye Hediye Fotoğraflı Aşk Takvimi

Ürün Kodu: 8515042
249,90 TL
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Açıklama

  SEVGİLİYE HEDİYE FOTOĞRAFLI AŞK TAKVİMİ

  KUTU İÇERİĞİ:

  • Kişiye Özel Masa Takvimi
  • Ahşap Stant

   

  BİLGİLENDİRME:

  • İsmin uzunluğuna göre lazer baskı birimimiz baskının hangi alana, ne şekilde ve ne boyutta olacağına karar vermektedir.
  • Lazer baskı kalıcıdır ve baskı sonrası üzerinde değişiklik yapılamaz.

   

  DİKKAT! 

  • Üzerinde kişiselleştirme yapılan ürünler kusurlu değil ise iade alınamamaktadır. Türk Ticaret Kanunu’nda üzerinde kişiselleştirme yapılmış bir ürünün iade alınamayacağı açıkça belirtilmiştir.

   

  ÜRÜN TANITIMI:

   “Biz aşk çocuklarıyız, anamız aşktır bizim!” (Mevlana)

  Aşk kapınızı ansızın çalan bir misafir gibidir. Bir nedene ihtiyaç duymaz,  size önceden haber de vermez. Sadece varlığını belli eder. Aşk kalbinize yerleşip kök salmaya başladığında artık ne zaman onu görseniz eliniz ayağınız birbirine dolaşır, kalbiniz hızlanır, tüm bedeninize tarifi zor bir sıcaklık yayılır ve tatlı tatlı tebessümler yerleşir yüzünüze. Dünyanın en mutlu insanı sizsinizdir artık. Midenizde kelebekler, başınızda kavak yelleri büyülenmiş gibi hep onu düşünürsünüz.

  İlk mesajlaşma, ilk buluşma, ilk heyecan, ilk el ele tutuşma, ilk aşk sözcükleri, ilk sinema, ilk yemek… Zamanla bütün dünyanız artık o olur. Her anınız onunla dolup taşar. Bir sürü anı biriktirirsiniz ve tabii bir sürü fotoğraf. Hayata beraber gülümsediğiniz bu fotoğraflara onunla birlikte bıkıp usanmadan tekrar tekrar bakarsınız.

  Sevgiliniz veya eşinizle birlikte bıkıp usanmadan tekrar tekrar baktığınız o fotoğraflarla hazırlanmış ve tamamen ikinize özel bir takviminiz olsaydı, bu sizce de harika olmaz mıydı? Biz de harika olacağını düşündük ve Hediyesec ekibi olarak bu harika fikri mümkün kılan bir takvim tasarlayıp adına da “Sevgiliye Hediye Fotoğraflı Aşk Takvimi” dedik.

  Ahşap bir stant üzerinde yerleştirilmiş ve her biri ayrı ayrı kişiselleştirilmiş 12 yapraktan oluşan bu takvimin sevdiğiniz kişinin evde veya iş yerinde masasını veya kitaplığını süsleyen en değerli eşyası olacağından şüpheniz olmasın. Sevgilinize veya eşinize, üzerindeki fotoğraflarla bütün bir yıl boyunca sizi ve mutlu anlarınızı hatırlatacak bu takvim, en anlamlı hediyeler listesinin başlarında yer almayı hak ediyor.

  Sevgiliye Hediye Fotoğraflı Aşk Takvimi’nin sıra dışı ve anlamlı bir hediye olarak sevgilinize veya eşinize, asla unutulmayacak anlar yaşatacağından emin olabilirsiniz.

  Peki, sevgilinizi veya eşinizi bu hediyeyle neler bekliyor olacak?

  Değer verdiğiniz o özel insan, takviminin ilk yaprağında büyülü bir kelime olan “aşk”ın tanımıyla karşılaşacak. Tabii sözcükler her ay değişecek.  Diğer aylarda “sevda, kalp, yâr, muhabbet, hasret, vuslat, sadakat, meftun, müptela, efsunkâr ve nazende” sözcüklerinden birini, tanımıyla birlikte okuma fırsatına sahip olacak. Sevgiliniz veya eşiniz, tüm yıl boyunca ona aşkınızın büyüklüğünü fısıldayan bu kelimelere kesinlikle hayran kalacak.

  Değer verdiğiniz o özel insan, bize önceden gönderdiğiniz 12 tane fotoğrafın her birini,  ayrı bir ay için kullandığımızı görünce çok şaşıracak. İsimlerinizin hem her bir takvim yaprağında hem de ahşap stant üzerinde yer aldığını görünce hediyeye hayranlığı artacak. Ayrıca her bir takvim yaprağında tamamı aşkla ilgili farklı farklı kelimelerin yer aldığını görünce şimdiye kadar bu kadar güzel bir hediye almadığını itiraf edecek. Sevgiliniz veya eşiniz, özenle seçilmiş bu kelimelerin anlamlarını okumaya başladığında siz de romantik anların kapısını aralamış olacaksınız.

  Yılbaşı, doğum günü, evlilik yıl dönümü, iş terfileri,  Sevgililer Günü veya tamamen içinizden geldiği için alabileceğiniz bu hediye, önemsediğiniz kişinin kendini biricik ve özel hissetmesini sağlamak için tasarlandı. Sevgilinize veya eşinize aşkınızı ifade etmek, istemeden de olsa onu kırdığınız için ondan özür dilemek veya ona yeterince zaman ayıramadığınızda kendinizi affettirmek yahut aşkınızı ilan etmek için de bu hediye kesinlikle harika bir fikir.

  Hediyenizi alacak o özel insanın mutluluğunu şimdiden görüyor, size ve değer verdiğiniz o kişiye huzurun ve mutluluğun her daim bol olduğu bir hayat diliyoruz.

 • Ödeme Seçenekleri
 • İade & Teslimat

  Sorunlarınız için İade sayfasını inceleyebilirsiniz.

 • Yorumlar (1)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.