Filtre (0)
Kategoride Çok Satılan Ürünler

Kol Düğmeleri

Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Kol Düğmeleri

Genellikle Resmi kombinlerde ve erkeklerin gömleklerin kollarına kullandığı bir düğme çeşididir. Kişiye özel ya da farklı bir tasarım kol düğmesi bulmak mümkündür. Gömlek ile yapacağınız kombinler de kol düğmesi ayrı bir hava katar ve kombininizi tamamlar. sizde kombinlerinizde kol düğmesi ile kombininize ayrı bir hava katabilirsiniz. Çeşitli internet sitelerinde ya da erkek giyim mağazalarında bulmak mümkündür.

Kişiye Özel Kol Düğmesi

Genellikle resmi yerlerde kullanılır ve eğer sizde kol düğmenizi size özel olmasını istiyorsanız kişiye özel kol düğmesi alabilirsiniz. Böylece kol düğmesi hem sizin tarzınızı yansıtacak hem de size özel olmuş olacaktır. İsminizin baş harfini kol düğmenizi yaptırabilirsiniz ve böylece kol düğmeniz size özel olmuş olacaktır. İsminizin baş harfini kol düğmenize yaptırabilirsiniz ve böylece kol düğmeli size özel olmuş olacaktır.

Renkli Kol Düğmeleri

Kol düğmesinde başka bir seçenek ise renkli kol düğmeleridir. Kombininizin rengine uygun kol düğmesi alabilirsiniz. Böylece hem kombinizi tamamlayacak hem de renk uyumu açısından güzel olacaktır. Buradaki önemli nokta alacağınız kol düğmesi kombininize uyumalı.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.