İsme Özel Mini Drip Kettle 330 ml

Ürün Kodu: 78954854
250,00 TL
144,00 TL
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Açıklama

  İSME ÖZEL MİNİ DRİP KETTLE


  KUTU İÇERİĞİ:

  • 1 Adet Kişiye Özel Mini Drip Kettle

  GENEL ÖZELLİKLERİ:

  • 330 ml Kapasite
  • Paslanmaz Çelik
  • Özel tasarlanan ucu sayesinde rahat su akışı kontrolü sağlar.

  BİLGİLENDİRME:

  • Görsel üzerindeki baskılar temsilidir, isim uzunluğuna göre lazer baskı birimimiz baskının Hangi alana ne şekilde ve ne boyutta olacağına karar vermektedir.
  • Baskı yüzeyinin yuvarlak, geniş, dar ya da kavisli olması kısıtlı baskı imkânı sağlamaktadır. Bu sebeple ismin uzunluğuna göre en güzel sonucu alacak şekilde baskı yapılması amaçlanmaktadır.
  • Lazer baskı rengi ürünün yüzey ve modeline göre üründen ürüne farklılık göstermektedir.
  • Lazer baskı kalıcıdır ve baskı sonrası üzerinde değişiklik yapılamaz.

  DİKKAT! 

  • Üzerinde kişiselleştirme yapılan ürünler kusurlu değil ise geri iade alınamamaktadır. Türk Ticaret Kanunu’nda üzerinde kişiselleştirme yapılmış bir ürünün iade alınamayacağı açıkça belirtilmiştir.

  ÜRÜN TANITIMI:

  Evinizde şirin bir kahve köşesi oluşturma fikrine ne dersiniz? Eğer gerçek bir kahve hayranıysanız belki de çoktandır bunu düşünüyorsunuz ama bu fikrinizi bir türlü hayata geçiremediniz. Belki de hayatınızda bu fikre kapılan tam bir kahve müptelası dediğiniz biri var. Siz de onun hayallerini gerçekleştirmek için can atıyorsunuz ama nereden başlayacağınıza bir türlü karar veremediniz.

  Hiç merak etmeyin! Hediyesec ekibi,  değer verdiklerinizin de hayallerini gerçekleştirmek ve bunun için size birbirinden harika fikirler sunabilmek amacıyla doğduğu günden beri canla başla çalışıyor.

  Öyleyse sevdiklerinizin hayallerini daha fazla ertelemeyin! Kahve köşesi fikrini hayata geçirebilmesi için ona alacağınız “Mini Drip Kettle” onun için kesinlikle harika bir başlangıç olacak.

  Öncelikle mutfağınızın bir kenarını kahve köşesi yapmak için ayırmanız gerekiyor. Mutfağınızın uygun bir duvarı sizin için şimdilik yeterli olacaktır. Biraz boyama da yapmanız gerekecek ama hemen gözünüz korkmasın. Oldukça basit! Sadece zevkinize göre birkaç renk akrilik boyaya, maskeleme bandına ve bir fırçaya sahipseniz bu işi oldu bilin. İsterseniz üçgenler, isterseniz karışık geometrik şekiller oluşturacak şekilde duvarınızı bantlayın. Sonra boyamaya başlayın. İkinci kat boyayı da yaptıktan sonra bantları sökün ve duvarınızdaki o karışık şekillerin oluşturduğu ahengi izleyin. Boyama konusunda fikir edinebilmek için “geometrik duvar boyama teknikleri” ifadesini internette aratmanız yeterli olacaktır. Boyama işlemi bitince boyadığınız duvardaki uygun bir yere kahve ekipmanlarınızı ve kahvenizi koyacağınızrafınızı sabitleyin. Zamanla tek raf yetmeyecek, belki ikinci ve üçüncü rafa da ihtiyaç duyacaksınız. Geniş bir mutfağınız varsa boyadığınız bu duvarın tam önüne ahşap bir masa-sandalye takımı da koyabilir, bu pandemi döneminde evinizde kafe keyfi sürebilirsiniz.

  Kahve köşesi yapma imkânınız yoksa bile kahve tutkunu sevgilinize, eşinize, arkadaşınıza, aile üyelerinize, değer verdiğiniz herhangi birine; yılbaşı, doğum günü, evlilik yıl dönümü, bir iş terfisi, Sevgililer Günü veya tamamen içinizden geldiği için alabileceğiniz bu şirin hediye, önemsediğiniz kişinin kendini biricik ve farklı hissetmesini sağlamak için tasarlandı. Sevgilinize veya eşinize aşkınızı ifade etmek, istemeden de olsa onu kırdığınız için ondan özür dilemek veya ona yeterince zaman ayıramadığınızda kendinizi affettirmek yahut aşkınızı ilan etmek için de bu hediye harika bir fikir.

  Kahve demleme sırasında sıcak suyla kahve çekirdeklerinin buluşturulduğu an, kahvenin lezzeti etkileyen en önemli anlardandır. Bu aşamada sıcak suyu; uygun ısıda, yavaş yavaş ve dairesel hareketlerle kahveyle buluşturmanız gerekir. İşte bu aşamada sırf bu iş için tasarlanmış  “Mini Drip Kettle” sevdiğiniz kişinin imdadına yetişecek. İnce ve zarif ibriği, sıcak suyu kontrollü bir şekilde yavaş yavaş kahveyle buluşturmasına olanak sağlayacak.

  Bir kahvenin demlenmek için sensiz olmaz dediği bu ekipmanın zarif ve bir bebek kadar sevimli olduğunu göreceksiniz. Kahve köşesinin en nadide parçası olmaya aday bu ürüne,  sevdiğiniz kişinin ismini veya kendi isminizi yazdırarak ürünü isme özel hâle getirebilirsiniz.

  Keyifle içilen kahvelerin, kahve köşenizde yapılan hoş sohbetlerin ve huzurun hayatınızda her daim bol olması temennisiyle…

 • Ödeme Seçenekleri
 • İade & Teslimat

  Sorunlarınız için İade sayfasını inceleyebilirsiniz.

 • Yorumlar (0)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.