Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Yaprak Desenli Siyah Hakiki Deri Çanta

Ürün Kodu : 789450
925,00 TL
Öne Çıkan Bilgiler
%100 Hakiki Deri
01.07.2024 tarihine kadar kargoda
Siparişim ne zaman kargoya verilecek? Saat 16.00 'dan önce sipariş verirsen yarın kargoda
Kargo Bedava 1000,00 TL ve üzeri alışverişlerde
Sende Bir Yorum Yap Bizi Değerlendir

YAPRAK DESENLİ SİYAH HAKİKİ DERİ ÇANTA

GENEL ÖZELLİKLERİ:

 • Ürün doğal tabaklanmış birinci sınıf hakiki deriden el işçiliği ile üretilmiştir.
 • Doğal boya kullanılmıştır.
 • Deri yaşayan bir malzemedir. Deri yüzeyindeki görebileceğiniz izler, kırışıklıklar derinin doğal yapısındandır. Pürüzsüz görünen derilerin çoğunluğu dolgu boya kullanılarak üretilmiştir.
 • Deri omuz çantası ürünümüz tamamen el işçiliği ile üretilir ve kısıtlı seri üretim şekliyle hazırlanır.
 • Deri ürünlerde kullanılan desen ve motifler baskı ya da elde çizilen geleneksel Osmanlı, Selçuklu motifleri ve Anadolu'da kullanılan kilim desenleri örnek alınmıştır.
 • Kullanılan boyaların her bir ürün için tek tek hazırlanması nedeniyle renklerde ton farklılıkları oluşabilmektedir. Ürünlerdeki ton farklılıkları, boya ve özellikle derilerin doğası gereği aynı olmamasındandır ve derinin doğallığını kanıtlayan faktörlerdir.

KULLANIM DETAYLARI:

 • Çanta, cüzdan vb. ürünleri gereğinden fazla doldurmayınız.
 • Deri ürünlerde son kat parlatıcı ve derinin kendisi dâhil kullanılan malzemeler yanabilir. Deri ürünlerinizi ateşle test etmeyiniz.
 • Tuzlu su (ter, deniz suyu vb.) deri ürünlerinizi olumsuz etkiler, bu tip olumsuz bir durumda normal su ile arındırıp (çanta, cüzdan vb. bölmeli olan ürünlerde içerisini yeteri kadar kâğıt doldurup) ısıtıcı ve güneş altında olmayacak şekilde kurumaya bırakınız. 
 • Deri ürünlerinizi temizlerken ıslak mendil, alkol, ispirto, kolonya vb. maddeleri kullanmaktan kaçınınız. Bu malzemeler, ürünlerinizin boya ve derisinin bozulmasına neden olur.
 • Ürününüz üzerinde parlatmak ya da yumuşatmak için yağ kullanmayınız. Parlatmak için kaliteli parlatıcı sünger kullanabilirsiniz. Temizlemek için nemlendirilmiş yumuşak bir bez kullanınız.

 

BİLGİLENDİRME:

 • Kişiselleştirme talebiniz hâlinde ürün, isminize özel hazırlanabilmektedir. Ürün size özel yapılacağı için imalat süresi ile ilgili bilgiyi müşteri hizmetlerinden ya da WhatsApp sipariş hattından alabilirsiniz. (WhatsApp Bilgi ve Sipariş Hattı: 0850 255 44 45)

 

DİKKAT! 

 • Üzerinde kişiselleştirme yapılan ürünler kusurlu değil ise iade alınamamaktadır. Türk Ticaret Kanunu’nda üzerinde kişiselleştirme yapılmış bir ürünün iade alınamayacağı açıkça belirtilmiştir.
 • Ürünler el yapımı olduğu için hazırlanma süresi farklılık gösterebilir. Ortalama 1 ile 2 hafta arası hazırlanma süresi vardır.

 

ÜRÜN TANITIMI:

Çantaların günlük hayatın vazgeçilmez bir parçası olduğu tartışmasız bir gerçek. Özellikle de kadınlar için… Tabii günümüzde artık erkeklerin de çantalara kullanışlı bir eşya gözüyle baktığını kabul edelim. Özellikle sırt veya el çantaları, işe yararlığıyla erkeklerin gözdesi konumunda.

Çantalar, daha önceden günlük hayatta işe yararlığı nedeniyle tercih edilen eşyalar arasında olsalar da şimdilerde stil sahibi kadınların, erkeklerin hatta çocukların bile vazgeçilmez bir aksesuarına dönüşmüş durumda.

Yediden yetmişe pek insan tarafından tercih edilen çantaların üretiminde kumaş, hasır, yapay deri gibi farklı malzemelerin kullanıldığını hemen hepimiz biliriz. Fakat zevk ve stil sahibi insanların asla vazgeçemediği ana üretim malzemesinin orijinal deri olduğu da bir gerçektir. Bugün endüstriyel sanayide gerçek deri yerine yapay derinin kullanılması kullanıcıları düşündüren bir husus. Çünkü yapay deri, hem dayanıklılık hem de sağlık açısından gerçek deriye göre sınıfta kalan bir üretim malzemesi. Bu nedenle uzun ömürlü, doğal, sağlıklı gerçek deriden üretilmiş çantaları; bugün pek çok insan özellikle tercih ediyor.

Hediyesec ekibi olarak biz de tercihlerinizi dikkate alarak tamamen el işçiliğiyle ve orijinal deriden üretilmiş, uzun ömürlü ve sağlık açısından hiçbir yapay malzeme barındırmayan deri çantaları sizinle buluşturmaya karar verdik. Farklı renk ve desen seçenekleriyle beğeninize sunulan çantalarımız, kıyafetinizi tamamlayan en şık aksesuarınız olacak. Üzerinde Anadolu kilim motiflerinden izler de bulabileceğiniz bu doğal ve dayanıklı çantaların uzun yıllar size arkadaşlık edeceğinden emin olabilirsiniz.

Sevgilinize, eşinize, arkadaşınıza, aile üyelerinize, değer verdiğiniz herhangi birine; yılbaşı, doğum günü, evlilik yıl dönümü, bir iş terfisi, Sevgililer Günü, Anneler Günü, Öğretmenler Günü veya tamamen içinizden geldiği için alabileceğiniz bu zarif hediye, önemsediğiniz kişinin kendini biricik ve farklı hissetmesini sağlamak için de eşsiz bir fırsat!

Sevgilinize veya eşinize aşkınızı ifade etmek, istemeden de olsa onu kırdığınız için ondan özür dilemek veya ona yeterince zaman ayıramadığınızda kendinizi affettirmek yahut aşkınızı ilan etmek için de bu kullanışlı hediye harika bir fikir.

Daha şimdiden hediyenizi alan kişinin mutluluğunu ve heyecanını görüyor, size ve sevdiklerinize huzurun ve mutluluğun her daim bol olduğu bir hayat diliyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.