Doğa Tutkunlarına Kişiye Özel Pusula

Ürün Kodu: T9315
119,00 TL
89,00 TL
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Açıklama

   KUTU İÇERİĞİ:

  • 1 Adet Çelik Pusula

  GENEL ÖZELLİKLERİ:

  • Ahşap kutu ölçüsü 9x9 cm'dir.
  • Metal pusulanın çapı 5.5 cm'dir.
  • Ürün rengi fotoğraftaki gibidir.
  • Ürün, özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

   

  BİLGİLENDİRME:

  • İsmin uzunluğuna göre lazer baskı birimimiz baskının hangi alana, ne şekilde ve ne boyutta olacağına karar vermektedir.
  • Baskı yüzeyinin yuvarlak, geniş, dar ya da kavisli olması kısıtlı baskı imkânı sağlamaktadır. Bu sebeple ismin uzunluğuna göre en güzel sonucu alacak şekilde baskı yapılması amaçlanmaktadır.
  • Lazer baskı rengi ürünün yüzey ve modeline göre üründen ürüne farklılık göstermektedir.
  • Lazer baskı kalıcıdır ve baskı sonrası üzerinde değişiklik yapılamaz.

   

  DİKKAT! 

  • Üzerinde kişiselleştirme yapılan ürünler kusurlu değil ise iade alınamamaktadır. Türk Ticaret Kanunu’nda üzerinde kişiselleştirme yapılmış bir ürünün iade alınamayacağı açıkça belirtilmiştir.

   

  ÜRÜN TANITIMI:

  Tarihin en önemli keşiflerinden biri sayılan pusulalar, maceracı ruha sahip denizcilere nice coğrafyaların keşfi için yol göstermiş, en önemlisi de onların eve dönüşlerini kolaylaştırmıştır. Pusulaların antik zamanlardan beri insanlığın yol ve yön bulmada en önemli yardımcısı olduğu tartışmasız bir gerçek. Bu kadar eski bir tarihe sahip olması, onlara antik bir ruh da kazandırmıştır. Nerede bir pusula görseniz zamanda tarihi bir yolculuğa çıkmanız da işte bu nedenledir.

  Bütün bunlar, cesur ve maceracı ruhların da simgesi olan pusulalara, bugün oldukça anlamlı bir hediye olma özelliğini yüklemiş durumda. Doğa tutkunlarının olmazsa olmazı pusulalar, hem kullanışlı hem de dekoratif olması nedeniyle sıra dışı bir hediye fikri olarak tercih edilenler listesinin başlarında yer alıyor. Günümüzde akıllı telefonlarda bulunan pusula uygulamalarının GPS bağlantısı gerektirmesi, internetsiz ortamlarda çalışmaması gibi dezavantajları manuel pusulaların hâlâ önemini korumasını sağlıyor. Çünkü gerçek bir pusula, GPS bağlantısı gibi ek özelliklere ihtiyaç duymadığından sevdiklerinizi asla yarı yolda bırakmaz.

  Doğa yürüyüşleri (trekking ve hiking), oryantiring, avcılık gibi özellikle dış mekân sporları meraklılarının çantasından asla eksik etmeyeceği en önemli şey bir pusuladır. Asker, polis gibi görevi gereği yerleşim yerlerinden uzak açık alanlarda çalışanlar için de bir pusula hayati öneme sahiptir. Kamp meraklısı, izci ruhlu kişilerin de olmazsa olmazı kesinlikle bir pusuladır.

  Doğa tutkunu, kamp meraklısı, dış mekân sporlarına ilgili veya görevi gereği şehirden uzak açık alanlarda çalışan sevdikleriniz varsa ve onlar için anlamlı bir hediye arayışına çıktıysanız bu pusula, onlar için de kesinlikle harika bir fikir.

  Sevgilinize veya eşinize anlamlı bir hediye vermek istediğinizde de pusula iyi bir tercih olacaktır. Siz de bilirsiniz ki klasik pusulalardaki ibre, dev bir mıknatıs gibi olan dünyanın manyetik çekim gücü gereği daima kuzeyi gösterir. Sizin dünyanız sevgiliniz, kalbiniz de pusulanız olduğuna göre kalbinizin daima sevdiğinizi gösterdiğini, sizi hep ona yönelttiğini sembolik olarak ifade edebilmeniz için pusula kesinlikle harika bir fikir olacaktır.

  Sevdiğiniz kişiye bu anlamlı hediyeyi verirken ona harika bir jest yapmış olacak ve romantik anların kapısını aralamış olacaksınız. Yönünüzün hep sevgilinize veya eşinize dönük olduğunu bu anlamlı hediyeden daha güzel ne anlatabilir ki?

  Sevgilinize, eşinize, arkadaşınıza, aile üyelerinize, değer verdiğiniz herhangi birine; yılbaşı, doğum günü, evlilik yıl dönümü, bir iş terfisi, Sevgililer Günü, Anneler Günü, Öğretmenler Günü veya tamamen içinizden geldiği için alabileceğiniz bu zarif hediye, önemsediğiniz kişinin kendini biricik ve farklı hissetmesini sağlamak için  eşsiz bir fırsat!

  Ahşap kutusunda gelen pusulanın iç kısmına sevdiğiniz kişi ile sizin isminizi yazdırabilecek, ahşap kutunun üzerine ise kısa ve anlamlı bir not ekleyebileceksiniz.

  Daha şimdiden hediyenizi alan kişinin mutluluğunu ve heyecanını görüyor, size ve sevdiklerinize huzurun ve mutluluğun her daim bol olduğu bir hayat diliyoruz.

  Yolunuz açık, yönünüz hep sevgi ve doğruluk olsun.


  Font-Seçenekleri-detay.jpg (198 KB)

 • Ödeme Seçenekleri
 • İade & Teslimat

  Sorunlarınız için İade sayfasını inceleyebilirsiniz.

 • Yorumlar (0)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.