Doğa Tutkunlarına Kişiye Özel Pusula

Ürün Kodu:5861ISM
Fiyat:
119,00 TL
89,00 TL
%25indirimli
%25 indirimli
Adet:

-

+

Doğa Tutkunlarına Kişiye Özel Pusula

89,00 TL
%25 indirimli
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Kişiye Özel Outdoor kullanıma uygun doğa tutkunları için pusula

  Genel Özellikler - (Pusula)

  1 Adet Çelik Pusula

  Ahşap kutu ölçüsü 9x9 cm'dir.

  Metal pusulanın çapı 5.5 cm'dir.

  Özelleştirme bölümü lazer kazıma ile yapılmaktadır ve asla çıkmaz.

  Doğa Tutkunlarına Kişiye Özel Pusula özenle hediye paket yapılarak gönderilmektedir.

  Ürün rengi fotoğraftaki gibi.

   

  Ürün Açıklaması:

  Arkadaşınıza, sevgilinize, eşinize, kardeşinize; yıl dönümleri, iş terfileri, doğum günleri gibi özel anları değerli kılan, sevdiklerinizi hoşnut edecek ve bu göndereceğiniz eşsiz hediye ile unutulmayacak anlar için güzel bir fikir sizleri bekliyor.

  Sıradan hediyelerin yanı sıra sizi özel kılacak bir model olan Doğa Tutkunlarına Kişiye Özel Pusula ürünü; kamp ve doğa severler yakınlarınız için özel bir hediye seçimi için aradığınız şık bir ürün.  

   

  Kamp yapmayı seven ve hafta sonlarını ve tatil günlerini kamp yaparak geçiren, uzun soluklu doğa yürüyüşlerinden keyif alan outdoor sporlarıyla ilgili sevdiklerinize rahatlıkla alabileceğiniz Doğa Tutkunlarına Kişiye Özel Pusula, kişiselleştirilebilir alanlarıyla çok özel bir hediyelik.

   

  Hediyesec.com tarafından sizi seçkin kılacak Doğa Tutkunlarına Kişiye Özel Pusula, 9x9 cm ölçüsündeki ahşap kutunun üzerine hediye olarak almak istediğiniz yakınınızın adını yazdırabilir, ayrıca özel bir mesajla da duygularınızı ifade edebilirsiniz.

   

  Bilgilendirme

  Görsel üzerindeki baskılar temsilidir, isim uzunluğuna göre lazer baskı birimimiz baskının Hangi alana ne şekilde ve ne boyutta olacağına karar vermektedir.

  Baskı yüzeyinin yuvarlak, geniş, dar ya da kavisli olması kısıtlı baskı imkânı sağlamaktadır. Bu sebeple ismin uzunluğuna göre en güzel sonucu alacak şekilde baskı yapılması amaçlanmaktadır.

  Lazer baskı rengi ürünün yüzey ve modeline göre üründen ürüne farklılık göstermektedir.

  Lazer baskı kalıcıdır ve baskı sonrası üzerinde değişiklik yapılamaz.

    

  Dikkat!

  Üzerinde kişiselleştirme yapılan ürünler kusurlu değil ise geri iade alınamamaktadır. Türk Ticaret Kanunu’nda üzerinde kişiselleştirme yapılmış bir ürünün iade alınamayacağı açıkça belirtilmiştir.

  Font-Seçenekleri-detay.jpg (198 KB)

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.